شمردن جنایت ساختمان اخبار حوادث

شمردن: جنایت ساختمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وقتی 6 سهمیه سپاهان پر شده است چگونه جباروف را جذب کنیم؟/ قلعه‌نویی از هر تیمی ب

مدیرعامل کلوب سپاهان گفت: جباروف هم سهمیه لیگ برتری و هم سهمیه خارجی محسوب می‌شود و ما هم 6 سهمیه مان را گرفته‌ایم و نمی‌توانیم او را جذب کنیم.

وقتی 6 سهمیه سپاهان پر شده است چگونه جباروف را جذب کنیم؟/ قلعه‌نویی از هر تیمی ب

تابش:وقتی 6 سهمیه سپاهان پر شده است چگونه جباروف را جذب کنیم؟/قلعه نویی از هر تیمی بازیکن می گیرد مردها ناراحت می شوند

عبارات مهم : خارجی

مدیرعامل کلوب سپاهان گفت: جباروف هم سهمیه لیگ برتری و هم سهمیه خارجی محسوب می شود و ما هم 6 سهمیه مان را گرفته ایم و نمی توانیم او را جذب کنیم.

مسعود تابش در گفت وگو با فارس، در خصوص آخرین شرایط تیم سپاهان، اظهار داشت: خوشبختانه تیم اردوی خوبی در کردان کرج برگزار کرد و تمرینات خوبی را هم در اصفهان پشت سر گذاشت. ما یک اردوی خوب هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتیم و البته قرار است روز جمعه تیم عازم اردوی یک هفته ای ترکیه شود.

وی با اشاره به این عنوان که قلعه نویی به صورت مرتب پیگیر تمرینات سپاهان هست، گفت: سپاهان هر لحظه پتانسیل مدعی شدن را داشته و بنابر دلایلی در 2-3 سال اخیر نتوانست به موفقیت برسد ولی قلعه نویی مربی کار بلدی است و او هم مطمئنا انگیزه های زیادی دارد تا در سپاهان موفق شود.

مدیرعامل کلوب سپاهان در خصوص شایعاتی که اطراف مذاکرات این کلوب با سرور جباروف مطرح شده است هست، گفت: ما هیچ مذاکره ای با جباروف نداشتیم و اگرچه امیر قلعه نویی خواستار یک هافبک خارجی است ولی قانونا که نمی توانیم جباروف را جذب کنیم./ تیم ما هر 6 سهمیه لیگ برتری اش را جذب کرده و ما اصلا نمی توانیم بازیکنی که در لیگ برتر بازی کرده را به خدمت بگیریم. جباروف هم سهمیه خارجی محسوب می شود و هم سهمیه لیگ برتری. ضمن آنکه قلعه نویی خواستار یک هافبک خارجی است ولی با توجه به قوانین آن بازیکن جباروف نخواهد بود.

وی تاکید کرد: نمی دانم آیا مرتب از قلعه نویی انتقاد می کنند که به عنوان نمونه می خواست از استقلال بازیکن بگیرد. او که این کار را انجام نداد ولی به نظر شما این مربی که در اکثر تیم های لیگ برتر کار کرده از کجا باید بازیکن بگیرد؟ او در این سالها از هر تیمی بازیکن می گیرد مردها ناراحت می شوند.

تابش افزود: او سرمربی تراکتورسازی، ذوب آهن، سپاهان، استقلال و ملوان بوده بعد اگر قرار باشد از این تیم ها بازیکنی نگیرد،؛ چه کار باید انجام دهد. ابتدا این مباحث را پیش کشیدند و بعد گفتند که قراردادهای نجومی بسته ایم. من از شرکت لیگ خواهش می کنم که قراردادهای همه تیم ها از جمله سپاهان را منتشر کند تا خیال همه راحت باشد.

مدیرعامل کلوب سپاهان در خصوص دلایل جدایی علی کریمی از این کلوب گفت: کریمی در جلسه ای که سه دقیقه هم طول نکشید به من گفت که تمایلی به ماندن در سپاهان را ندارد و با وجود اینکه محصول آکادمی سپاهان بود ما جهت او ضمن آرزوی موفقیت راه را باز گذاشته تا به هر تیمی که می خواهد برود.

وقتی 6 سهمیه سپاهان پر شده است چگونه جباروف را جذب کنیم؟/ قلعه‌نویی از هر تیمی ب

واژه های کلیدی: خارجی | سپاهان | بازیکن | تیم سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog