شمردن جنایت ساختمان اخبار حوادث

شمردن: جنایت ساختمان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ترکتازی اسب خوش رکاب بازیگر زن روی بیلبوردهای رایگان؟!

به گزارش بانی فیلم، واقعیت دارد یا نه، هنوز روشن نیست. با این حال تجربه استفاده از خبر رسان تلگرام و دیگر اپلیکیشنها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس ب

ترکتازی اسب خوش رکاب بازیگر زن روی بیلبوردهای رایگان؟!

ترکتازی اسب خوش رکاب بازیگر زن روی بیلبوردهای رایگان؟!

عبارات مهم : ایران

به گزارش بانی فیلم، واقعیت دارد یا نه، هنوز روشن نیست. با این حال تجربه استفاده از خبر رسان تلگرام و دیگر اپلیکیشنها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … نشان داده بعضی از شایعات،بخصوص آنهایی که هرگز واکنشهای تکذیبی دربر ندارند و یا دیر رد می شوند، به احتمال فراوان چندان هم از واقعیت دور نیستند. این تئوری را می توان راجع به شنیده ها راجع به تسهیلات اعطا شده است به فیلم مستند این روزها روی پرده بهاره افشاری هم تعمیم داد. مستندی با عنوان سریک که گفته می شود از سوی سرپرست ورزش شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ٢٠ بیلبورد تبلیغاتی را در اختیار گرفته. بیلیوردهایی که گویا به مناسبت تولد بهاره افشاری به عنوان هدیه در اختیار این فیلم قرار گرفته و طبق شنیده ها دست کم ۶ میلیارد تومان قیمت دارند.رقمی که بعید است فیلم «سریک» بتواند با فروش در گروه هنر و تجربه از بعد بازپرداخت آن بربیابد. فیلمی که به رابطه عاطفی سردار آزمون با اسبش می پردازد.

بویژه آنکه فیلم به علت زیاد کردن حجم انتقادات از عملکرد سردار آزمون در جریان بازیهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه در همان قدم اول اکران با بازخوردهای منفی مواجه شد. بازدیدکنندگان اینترنت متاثر از از بین بردن کشور عزیزمان ایران از جام جهانی، با هجوم به صفحات بهاره افشاری کارگردان این فیلم و سردار آزمون به آندو تاختند و خیلی از ناسزاها و الفاظ ناشایست را روانه کامنتهایشان کردند. در همین حال با طرح قضیه تخصیص داده شده است ٢٠ بیلبورد تبلیغاتی رایگان به این فیلم، موج حملات شدت بیشتری هم به خود گرفت و موجب شد تا این دوکامنتهایشان را ببندند.

ترکتازی اسب خوش رکاب بازیگر زن روی بیلبوردهای رایگان؟!

البته افشاری تا لحظه تنظیم این مطلب کلمه ای در تکذیب شایعه مطرح شده است به زبان نیاورده است.

یک تکذیب
سرپرست شرکت ورزش شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ولی پنجشنبه گذشته کل این ماجرا را تکذیب کرد.به گزارش ایسنا، محمدصادق حسنی با تکذیب این ادعا عنوان کرد: « من خودم در جریان این خبر نیستم. قرار شد از آقای سردار آزمون به عنوان یک صورت ارزشی و ورزشی حمایت شود. ما جهت اکران افتتاحیه فیلم سریک به کارگردانی زن بهاره افشاری که سردار آزمون بازیگر آن هست، سالنی را تهیه کردیم تا افتتاحیه اکران در آنجا برگزار شود. دراین بین با در نظرگرفتن این که رویکرد این فیلم یک رویکرد کاملاً ورزشی است و احترام به مرام ورزشی و حمایت از ورزشکاران مدنظر ماست تا خدای نکرده قهرمانان ما آسیب معنوی و اجتماعی نبینند و مردم از این استقبال کنند، از ما درخواست کردند که جهت تبلیغات فیلم به آن ها کمک کنیم.ازآنجایی که وظیفه شرکت ورزش کمک به ورزشکاران و ورزش است ما این مسئله را موردتوجه قراردادیم ولی این که قصه ۲۰ بیلبورد چطور درآمده و ماجرای تولد زن افشاری به ذهن دوستان خطور کرده، الله اعلم. ضمن اینکه خبرنگاری که این خبر را تهیه کرده، از بین صحبت های من تحلیل و عدد و رقم خود را منتشر کرده و من چنین چیزی را اعلام نکردم. من فکر می کنم در جو امروز جامعه انتشار این اخبار کذب به شدت یافتن فضای ناامیدی کمک می کند».

واکنش ها همچنان ادامه دارد!
المیرا شریفی مقدم گوینده زن تلویزیون که ظاهرا از دوستان این بازیگر هست، اخیرا در توئیتی طعنه آمیز که اشاره به مهمترین سریال کارنامه او دارد،می نویسد:« او یک فرشته نبود! چون در نقش خواهر پسر جنجالی تیم ملی رفت جام جهانی، جهت یه تولد راحت هم شش میلیارد هدیه (رانت) گرفت! در کدام مقطع زمانی باید جبران کنه. منتظر تکذیبیم، مثل همیشه».

از سوی دیگر نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس هم در این باره اعتقاد است اهدای بیلبورد تبلیغاتی با ارزش اوج از سوی شرکت ورزش شهرداری به یک زن بازیگر اقدامی بدون تأمل و هماهنگی بوده و شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران باید روی دستگاه های خود نظارت بیشتری داشته باشد.سیده فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری منزل ملت با انتقاد از اهدای ۲۰ بیلبورد تبلیغاتی از سوی سرپرست شرکت ورزش شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به یکی از بازیگران زن جهت ساخت نخستین فیلمش، گفت:« ساخت نخستین فیلم مستند از سوی یک زن بازیگر عنوان قابل تقدیری است ولی چنین هدیه ای از سوی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران حساسیت زا خواهد بود.بسیاری از اقشار دیگر اعم از بازیگران و صورت های معروف سینما و سایر هنرها نیز نیاز به این بیلبوردها دارند لذا اهدای ۲۰ بیلبورد با ارزش اوج باعث گلایه مندی و رواج تبعیض می شود.در شرایط فعلی اقتصادی کشور، این بیلبوردها جهت تولیدکنندگان محصولات بیش از دیگران مورد نیاز است تا به صورت رایگان بتوانند محصولات و خدمات خود را ارائه کنند، لذا چنین هدیه ای سطح توقع در جامعه را زیاد کردن می دهد.هدیه های این چنینی از سوی شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی به یک قشر خاص می تواند روی افکار عمومی اثر منفی بگذارد.شهرداری باید به این پرسشها توجه کرده و از حواشی دوری کند که گلایه مندی را در سطح جامعه برنیانگیزد».نایب مدیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در آخر با بیان اینکه اقدام سرپرست شرکت ورزش شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران غیرمنطقی و بدون تأمل و هماهنگی بوده هست، خاطرنشان کرد: جامعه روی این پرسشها حساس است و شهرداری به عنوان یک شرکت بزرگ در پایتخت باید نظارت بر شرکت های تابعه خود را بیش از پیش تقویت کند.

به گزارش بانی فیلم، واقعیت دارد یا نه، هنوز روشن نیست. با این حال تجربه استفاده از خبر رسان تلگرام و دیگر اپلیکیشنها و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس ب

منتظر تکذیبیم
برای افکار عمومی ولی گویا تکذیب سرپرست شرکت ورزش شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران چندان قانع کننده نیست و شاید نیاز می بینند که خود افشاری آنرا تکذیب و ابهام زدایی کند. بویژه اینکه امروز اغلب فیلمها در فضای اکران ناعادلانه و با کمترین بودجه تبلیغاتی روی پرده می روند و این کارها حاتم بخشانه تبعات خوبی در سینمای کشور عزیزمان ایران ندارد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیگر | بیلبورد | شهرداری | بازیگران | بازیگران زن | تکذیب شایعه | بهاره افشاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog